Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Моќно видео на Петре Шилегов – Вака се гради низ Скопје

#Скопје
#ЧекорПоЧекор, напиша градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов попладнево објавувајќи го следново моќно видео.

error: Соддржината е заштитена.