22.8 C
Скопје
19. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија Во тренд...

(видео,фото) Во живо: Преполн плоштадот во Битола – Еве колку народ се насобра за поддршка на Стево Пендаровски

Полн е плоштадот во Битола, каде што се оддржува трибината за поддршка на претседателскиот кандидат Стево Пендаровски.

Трибината може да ја проследите во живо во продолжение, а фотографиите се подолу.