16.8 C
Скопје
13. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » зраци
Centar Мозаик

Тие навистина се МАГИЧНИ суштества: Науката вели дека мачките можат да видат што е НЕВИДЛИВО за луѓето

M T
Во многу култури тие се сметаат за мистични и божествени суштества. Од памтивек, во многу култури, мачките се сметаат за мистични суштества кои имаат врска...