9.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Живко Мукаетов
CentarБизнисВо тренд...

Американската амбасадорка Кејт Брнз во работна посета на „Алкалоид“

CENTAR MKD
Делегација од Амбасадата на Соединетите Американски Држави предводена од нејзината екселенција, Амбасадорката Кејт Мери Брнз оствари работна посета на „Алкалоид“ АД Скопје. За време на...