11.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » здружение
Македонија

Републичкото здружение на децата бегалци „Т’га за југ“ со поддршка за Шилегов

M T
Републичкото Здружение на децата бегалци и нивните потомци од Егејскиот дел на Македонија Т’га за југ од Скопје која брои 7.800 членови, ќе даде поддршка...