11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » украдени предмети
Македонија

Приведен крадец, украдените предмети ќе бидат вратени на сопственикот

M T
На 27.10.2021 во 19.50 во Куманово, полициски службеници од СВР Куманово го лишиле од слобода Е.Р.(25) од Куманово, поради постоење основи на сомнение дека на...