21.8 C
Скопје
27. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » турски пазар
МАКЕДОНИЈА

Во Скопје запленета дрога која била наменета за турскиот пазар

M T
Вчера околу 17.00 часот од страна на полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција, Сектор за недозволена трговија со дрога, оружје и опасни материи на...