19.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » ЦУК
CentarМакедонија

Стојанче Ангелов ќе раководи со Центарот за управување со кризи

CENTAR MKD
Владата на денешната седнца донесе повеќе одлуки за именувања директори и в.д. директори во јавните претпријатија и институции. Во рамките на ваквите активности прифатена е...