10.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » црна кампања
МАКЕДОНИЈАТОП ВЕСТИ

Шилегов: Срамна е црната кампања против мене, со еден документ целосно ја демантирам

M T
– Во изминатите четири години го водев Скопје одговорно, чесно и посветено. Мојата единствена мисла беше изградбата на Скопје како модерна европска престолнина. Заедно направивме...