6.8 C
Скопје
9. декември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : ценовска серафимовска

Македонија Бизнис

Мелиса Ценовска Серафимовска: СДСМ ги враќа парите кај граѓаните – преку МојДДВ на 399.000 граѓани им се вратени 36,3 милиони евра

M T
Прес-конференција, Мелиса Ценовска Серафимовска, членка на Извршниот одбор на СДСМ: СДСМ ги враќа парите кај граѓаните, во семејните буџети, го зголемува животниот стандард и достоинството...