Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : тиндер

Centar Мозаик

ЈА ЗАПОЗНАВ НА ТИНДЕР, НЕМАВ ПОЈМА ШТО МЕ ЧЕКА: Млад човек ја сподели својата неверојатна „судбина“

M T
Младиот човек раскажа како ја запознал девојката преку Тиндер и како се испоставило дека било судбина да се сретнат. Ако верувате дека одредени средби и...