17.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » те сакам
CentarМозаикХороскоп

На кои хороскопски знаци им е најтешко да изговорат „те сакам“?

M T
Те сакам. Едноставна и кратка реченица, но толку моќна. Не можеме сите лесно да ја изговориме, но сите сакаме да ја слушнеме. Во продолжение проверете...