26.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » сушење
CentarМозаикВо тренд...

Многу луѓе сушат алишта дома во текот на зимата: Еве зошто не треба да го правите тоа

M T
Со доаѓањето на постудените и врнежливи денови, менуваме многу рутини. Еден од нив се однесува и на сушење облека. Многумина сега ги сушат алиштата во...