16.8 C
Скопје
13. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » стравови
Centar Мозаик

Се обидуваат да ги сокријат: Најголемите стравови и несигурности на хороскопските знаци

M T
Сите имаме одредени стравови и несигурности. За некои сме свесни, за некои не, некои несигурности ни се својствени само нам, а некои се заеднички за...
Centar Хороскоп

Бикот се плаши од несигурност: Ова се најголемите стравови на хороскопските знаци

M T
Секој има некаков страв во животот, а во продолжение дознајте од што се плашат знаците на Зодијакот. Овен Иако делуваат независно и самоуверено, најголемиот страв...