6.8 C
Скопје
6. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » спонзор
МакедонијаБизнисСпорт

OKTA e главен спонзор на машката кошаркарска репрезентација во квалификациите за Светскиот куп 2023

M T
ОКТА потпиша нов договор за спонзорство на машката сениорска репрезентација, пред стартот на првата фаза од квалификациите за пласман на Светскиот куп во кошарка (2023...