17.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » синедејс
Култура

Доделени наградите на 20. „Синедејс“

M T
Со доделувањето на наградите на јубилејниот 20. меѓународен фестивал за европски филм „Синедејс“ е затворена официјалната конкуренција на фестивалот, која поради временските услови продолжува со...