26.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Седумка
CentarМозаик

Е ова е лото: Во Краљево падна седмица вредна 2.5 милиони евра

CENTAR MKD
2,5 милиони евра отидоа во Краљево, Србија откако падна седмица на лото. Во 85-тото коло од играта на лотарија во Србија беше извлечена „седмица“ вредна...