30.8 C
Скопје
3. јули 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » сасовски
Македонија

Работна средба на министерот Спасовски со унгарскиот амбасадор, Ласло Иштван Дукс

M T
Министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски денеска оствари работна средба со амбасадорот на Унгарија, Н.Е. Ласло Иштван Дукс на кој му завршува работниот мандат во...