11.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » ревија
Македонија

Заев: Владата континуирано ги подобрува условите за достоинствено живеење на пензионерите

M T
Премиерот Зоран Заев, денеска ја отвори 11-тата Републичка пензионерска ревија на песни, музика и игри во организација на Сојузот на здруженија на пензионери на Северна...