10 C
Скопје
28. февруари 2021
Centar.mk – Дознај сѐ!
Home » репираторни машини

Tag : репираторни машини

Centar Македонија Во тренд...

Македонија, Албанија и Црна Гора добиваат респираторни машини од НАТО

CENTAR MKD
До крајот на овој или следниот месец, НАТО ќе достави респираторни машини во нашата земја со цел да помогне во борбата против коронавирусот, соопшти Северноатлантскиот...