26.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » рекордно високи цени
МакедонијаТОП ВЕСТИ

СДСМ: За време на владеењето на ВМРО-ДПМНЕ горивата беа со рекордно високи цени

M T
Опозициската ВМРО-ДПМНЕ продолжува да ја манипулира јавноста во врска со воведувањето на еколошка такса за горивата со намера да создаде страв кај граѓаните и да...