14.8 C
Скопје
3. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » работна машина
Македонија

Кумановец со автомобилот излетал од патот и удрил во работна машина

M T
На 17.11.2021 околу 20.55 часот во СВР Штип било пријавено дека на автопат Миладиновци – Штип, во близина на населба „Три чешми“, М.К.(52) од Куманово,...