Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » протоколи за ковид 19

Tag : протоколи за ковид 19

Centar Македонија Во тренд...

Важно: Ажурирани протоколите за заштита од КОВИД-19, Владата објави детали

CENTAR MKD
Протоколите што ги опфаќаат мерките и препораките за заштита и превенција од КОВИД-19, согласно одлуките на Владата на Република Северна Македонија, се дополнети и ажурирани...