19.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » противпожарна заштита
Македонија

Кондовски: Битола ќе добие современа противпожарна заштита

M T
Интегрален текст од изјава на кандидатот за градоначалник, Христо Кондовски: Почитувани сограѓани, Битола ќе добие современа противпожарна заштита по теркот на модерните европски градови. На...