10.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » пријави коронавирус
ТЕМАМАКЕДОНИЈА

Пријавете непочитување на препораките за коронавирусот на овој број на МВР

CENTAR MKD
МВР отвори бесплатна линија на која сите граѓани можат да се информираат за сите активности од ингиренции на Министерството, а кои се поврзани со постапувањето...