21.8 C
Скопје
23. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » пред да заминеш
ТЕМАSHOWBIZИЗБОР

Пејачот Дејан Денесовски од Ресен ја промовираше својата прва песна со наслов “Пред да заминеш”

CENTAR MKD
Пејачот Дејан Денесовски од Ресен пред неколку дена ја промовираше својата прва песна со наслов “Пред да заминеш Станува збор за прекрасна поп балада, која,...