11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » полнети пиперки
Предлог за ручекCentarКујната од Centar

Унгарските готвачи ја знаат тајната: Направете совршени ПОЛНЕТИ ПИПЕРКИ со неколку трикови

M T
Полнети пиперки се омилено традиционално јадење подготвено во речиси секој дом. Тие лесно се готват, но има неколку трикови и чекори што треба да ги...