28.8 C
Скопје
16. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » починат чувар
Centar Македонија

Трагедија: Во базен во Прилеп мртов е пронајден чуварот на објектот

CENTAR MKD
Вчера попладне во полициската станица во Прилеп било пријавено дека во базен во кругот на фабрика бил пронајден удавен педесет и шест годишниот Г.М. од...