25.8 C
Скопје
1. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » петгодишно дете
СВЕТ

Родители исфрлиле голо петгодишно дете на мраз поради лошо однесување во Сибир

M T
Во руската република Алтај, во Сибир, е покрената кривична постапка против родители кои поради лошо однесување го оставиле својот петгодишен син на студ без облека...