29.8 C
Скопје
5. август 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : отпор

Македонија

Приведена жена која пријавила дека е нападната, а потоа била агресивна со полицајците кои ѝ зеле изјава

M T
Полицијата утрово ја приведе 37-годишната Ј.Р. од Свети Николе. Доцна синоќа жената била донесена во Градската болница, откако претходно се јавила во полицијата и пријавила...