13.8 C
Скопје
31. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » осуден
МАКЕДОНИЈА

Приведен криминалец осуден на 12 години казна затвор

M T
На 09.02.2022 во 19.25 часот на ул.„Черења“ во Штип, полициски службеници од Оперативен тим потраги во содејство со Специјална антитерористичка единица „Тигар” го лишиле од...