22.8 C
Скопје
25. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » одбојкарка
МОЗАИКSHOWBIZ

Бразилска одбојкарка заработува 50 пати повеќе од фотографии на интернет отколку од спортот

M T
Бразилската одбојкарка Кејла Алвес Рамаљо, попозната како Ки Алвес, е голема ѕвезда на социјалните мрежи. Таа има 2,3 милиона следачи на „Инстаграм“, а неодамна откри...