10.8 C
Скопје
3. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » фотографии
МОЗАИКSHOWBIZ

Бразилска одбојкарка заработува 50 пати повеќе од фотографии на интернет отколку од спортот

M T
Бразилската одбојкарка Кејла Алвес Рамаљо, попозната како Ки Алвес, е голема ѕвезда на социјалните мрежи. Таа има 2,3 милиона следачи на „Инстаграм“, а неодамна откри...
СВЕТ

Пари, пиштол и кондом до креветот – објавени нови фотографии за кои се тврди дека се од спалната соба на Борисов

M T
Нови фотографии оваа недела беа испратени до локалните медиуми, а кои наводно го прикажуваат поранешниот бугарски премиер, Бојко Борисов, како спие во државна резиденција со...