16.8 C
Скопје
13. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » нозе
Мозаик Здравје

ДАЛИ ВИ ОТЕКУВААТ НОЗЕТЕ КОГА Е ТОПЛО? – Има само ЕДНА ПРИЧИНА, а еве како да го спречите проблемот

M T
Дали ви отекуваат стапалата кога е топло? Има само една причина, еве како можете да ја спречите Многу луѓе едвај го чекаат летото за да...