11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » нормализација
Македонија

Костадинов: На државата и е потребна нормализација за да не го напушти демократскиот пат и да западне во ретроградни процеси

M T
На седниците на Извршниот одбор, а потоа и на Централниот одбор на СДСМ се отворија многу прашања, но имајќи го предвид моментумот во кој се...