29.8 C
Скопје
5. август 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : неформален состанок

Македонија

Димитров на неформалниот состанок на министри за европски прашања

M T
На покана на словенечкото претседателство со Советот на ЕУ, заменик претседателот на Владата задолжен за европски прашања Никола Димитров ќе учествува на неформалниот состанок на...