15.8 C
Скопје
27. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » недела неработен ден
МАКЕДОНИЈАТОП ВЕСТИ

Даниела Николова: СДСМ и парламентарното мнозинство ќе обезбедат недела неработен ден и повисоки плати за работниците

M T
Прес-конференција, Даниела Николова, пратеничка на СДСМ: СДСМ континуирано и посветено работи за зголемување на стандардот и унапредување на правата на работниците. Во изминатите 4 години...