8.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » научно-стручна расправа
Македонија

Министерот Спасовски учествуваше на научно-стручната расправа за справување со опасност од неексплодирани убојни средства преку напредни дигитални технологии

M T
Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска имаше поздравно видео обраќање на отворањето на научно-стручната расправа поврзана со имплементацијата на двегодишниот проект од НАТО Програмата...