1.8 C
Скопје
11. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » нападнат полицаец
ТЕМАМАКЕДОНИЈА

Полициски службеник прегазен во Кисела Вода откако се обидел да запре возило кое се движело пребрзо

CENTAR MKD
Полициски службеник е тешко повреден откако доцна синоќа бил прегазен во скопска Кисела Вода кога се обидел да го сопре поради брзо возење. Полицаецот дал...