16.8 C
Скопје
25. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » мускули
ТЕМАМОЗАИКЗДРАВЈЕ

ФИТНЕС СОВЕТИ – Четири начини за ублажување на воспалението на мускулите после тренинг

M T
Конечно се раздвиживте, но после тренинг страдате од воспаление на мускулите?! Еве како да ја ублажите оваа негативна „последица“ од активниот живот. Колку што е...