25.8 C
Скопје
1. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » мотоциклисти
МАКЕДОНИЈА

264 сообраќајни прекршоци во Скопје, 63 санкции за прекршоци што ги прават мотоциклистите

M T
Министерството за внатрешни работи во текот на вчерашниот ден (27.03.2022) продолжи со засилените акциски контроли во областа на сообраќајот. На територија на град Скопје изречени...