Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » миење
CentarМозаикЗдравје

Ова се трите дела од телото кои треба да ги миете секој ден

M T
Дали треба да се капите секој ден? Одговорот е ДА, но онака како што советуваат лекарите. Последните година и пол секојдневно слушаме колку е важно...