11.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » место на несреќата
Македонија

Прегазил човек на улица и побегнал, па го исчистил возилото за да ги прикрие трагите

M T
Дваесет и деветгодишен скопјанец прегазил пешак на улица и наместо да му укаже помош тој побегнал од местото на несреќата. Во периодот до неговото пронаоѓање...