19.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » меѓуресорска група
Македонија

Османи на прв состанок со меѓуресорската група за унапредување на меѓународните договори

M T
Министерот за надворешни работи, Бујар Османи имаше прв состанок со претставниците на органите на државната управа, кои што учествуваат во усогласување на меѓународни договори. Како...