10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » манџа
Предлог за ручекКУЈНАНАПРАВИ САМ

Богато јадење без месо: Направете посна манџа од компири

M T
Иако компирот и месото се првата асоцијација за манџа, ние ви носиме рецепт кој е идеален за деновите на постот, бидејќи се користат шампињони. Храната...