10.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » мајски цвет
ТЕМАЛОКАЛНО

Целосна реконструкција на градинката „Мајски цвет“ во Карпош

CENTAR MKD
Изјава за медиуми, Гордан Шутаров од ОО СДСМ Карпош – интегрално Локалната власт предводена од СДСМ направи целосна реконструиран на објектот на градинката „Мајски цвет“...