16.8 C
Скопје
25. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » локална власт
МАКЕДОНИЈАТОП ВЕСТИ

СДСМ: Шест месеци локална власт на ВМРО-ДПМНЕ, ниту еден проект, ниту едно исполнето ветување

M T
Соопштение на СДСМ: Градоначалниците од ВМРО-ДПМНЕ во првите шест месеци од мандатот не сработеа ништо за општините и за граѓаните. Не исполнија ниту едно ветување,...