11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » линија
CentarМозаикЗдравје

Како да ја доведете линијата до совршенство: Следете ги овие 6 совети

M T
Неодамна, луѓето се повеќе се борат со вишокот килограми што би сакале да ги изгубат што е можно поефикасно, но тоа е полесно да се...
МакедонијаЛокално

Нова автобуска линија на ЈСП од Жданец до Карпош 3 и обратно

M T
Jaвното сообраќајно претпријатие Скопје информира дека од понеделник (25 октомври) ќе почне да функционира линија 29 која ќе сообраќа од Жданец, па преку Трнодол, до...