26.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » likes
CentarТехнологија

Нова опција на ФБ и Инстаграм – скријте ги лајковите

CENTAR MKD
По две години тестирање, Фејсбук воведува нова опција – криење лајкови. Фејсбук работи на оваа опција од 2019 година и сега тие одлучија да ја...