Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : лични документи

Македонија

Поради големиот број граѓани кои подигаат лични документи, шалтерите на МВР ќе работат и за викендот

M T
Поради зголемен интерес за издавање готовите лични документи, Одделението за управни работи Скопје ќе работи и за време на претстојниот викенд (24/25 јули), информираат од...